Konferencja trenerów: „Wszyscy wygrywamy, wszyscy przegrywamy i wszyscy remisujemy”

Milo  -  23 sierpnia 2013 22:58
0
1111

nawalka

– Jesteśmy rozczarowani, bo u siebie prowadząc dwa razy powinno się wygrać – powiedział Adam Nawałka, trener Górnika Zabrze po zremisowanych derbach z Ruchem Chorzów. Natomiast szkoleniowiec gości Jacek Zieliński chwalił swoich zawodników, że „dogonili” wynik.

Jacek Zieliński (trener Ruchu Chorzów): – Z perspektywy boksów było to bardzo dobre widowisko. Mecz derbowy, który chciało się oglądać. Były akcję z obu stron. Trochę nerwowości, pomyłek, cztery bramki. Remis jest sprawiedliwy. Chwała dla chłopaków, korzy mimo tego, że gonili wynik doprowadzili do remisu. Mamy punkt, a jaki to punkt, oceni historia.

Adam Nawałka (trener Górnika Zabrze):Rozpoczęliśmy bardzo dobrze. Akcje były pełne dynamiki. Szybko strzeliliśmy bramkę i trzeba było grać to samo, ale wkradła się nerwowość w nasze szeregi. Organizacja gry obronnej nie była jednak właściwa. Stracona bramka nie podłamała zespołu, który dobrze zareagował i druga połowa zaczęła się od gola. Później kontrolowaliśmy grę. Jeśli ma się jednak dobry wynik, to musi być on jeszcze lepszy, aby być pewnym triumfu. Mieliśmy sytuacje, aby go podwyższyć. Zawodnicy dużo trudu włożyli w to spotkanie. Wszyscy wygrywamy, wszyscy przegrywamy i wszyscy remisujemy. Jesteśmy rozczarowani, bo u siebie prowadząc dwa razy powinno się wygrać. Trzeba jednak szanować punkt i z optymizmem patrzeć w przyszłość.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments