Konferencja trenerów: „To wielka sztuka”, „Bolesna nauczka jest już za nami”

Milo  -  18 grudnia 2015 20:54
0
824

Ojrzynski3_gornik_legia1516

Dobrze kończymy rok, ale mamy nad czym pracować, bo wciąż jesteśmy na samym dole tabeli – powiedział Leszek Ojrzyński, trener Górnika. – Jak miał się nam przytrafić taki mecz to dobrze, że teraz – stwierdził Piotr Stokowiec, trener gospodarzy.

Leszek Ojrzyński (trener Górnika): – Był to bardzo ciężki mecz, w który dobrze weszliśmy. Poźniej sytuacja się nieco zmieniła, ale dla kibiców takie mecze są najfajniejsze. W meczu z Zagłębiem zdobyliśmy bardzo potrzebne dla nas punkty, a strzelić jeszcze 4 gole w dodatku na wyjeździe to wielka sztuka. Podczas meczu było słychać naszych kibiców, którzy dali nam ogromne wsparcie i wiarę. Dobrze kończymy rok, ale mamy nad czym pracować, bo wciąż jesteśmy na samym dole tabeli. Atmosfera świąteczna będzie przyjemniejsza. Cieszymy się ze zwycięstwa.

Piotr Stokowiec (trener Zagłębia): Mecz z Górnikiem pokazał jak ciężką drogę obrało Zagłębie i jak wiele pracy jest jeszcze przed nami. Na nie których pozycjach brakuje nam rywalizacji, ale my się nie poddajemy. Bolesna nauczka jest już za nami. Jak miał się nam przytrafić taki mecz to dobrze, że teraz. Za wiele się nie zmienia jeżeli chodzi o strategię gry zespołu. Walka o grupę mistrzowską zapowiada się bardzo ciekawie i my ta walkę podejmiemy. 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments