Konferencja trenerów: „Taka jest piłka”, „Górnik czekał na nasze błędy”

Milo  -  2 grudnia 2015 01:01
0
930

ojrzynski2_gornik_cracovia1516

– Roman zdobył bramki i mógł zdobyć jeszcze więcej, jednak to nie zmienia naszej sytuacji, bo w dalszym ciągu zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli – powiedział Leszek Ojrzyński, trener Górnika.

Radoslav Latal (trener Piasta):Ciężko coś powiedzieć po takim meczu. Nie zagraliśmy dobrego meczu. Przyjechaliśmy do Zabrza jak mistrzowie świata. Przegraliśmy ten mecz w głowach. Górnik czekał na nasze błędy. Pierwszą połowę udało nam się korzystnie dograć i wygrywaliśmy 2:1. W przerwie namawiałem zawodników, aby pozbyli się błędów, które zdarzały się w pierwszej połowie. Po stracie dwóch goli zapanował chaos po naszej stronie.

Leszek Ojrzyński (trener Górnika): Dziękuje chłopakom, bo wierzyli, że możemy wygrać. Spotkanie z Piastem rozpoczęliśmy fantastycznie, z naszej strony była pełna dominacja. Po strzelonej bramce straciliśmy dwie, dlatego przeżywaliśmy ciężkie chwile. W drugiej połowie załatwiliśmy sprawę. Zdobyliśmy swoje bramki i wysoko wygraliśmy. Roman zdobył bramki i mógł zdobyć jeszcze więcej, jednak to nie zmienia naszej sytuacji, bo w dalszym ciągu zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli. Taka jest piłka czasami wystarczą trzy dni, by skorygować błędy. Niektórzy zastanawiali się jak wysoko Piast wygra, a wyszło inaczej.