Konferencja trenerów: „Niestety nie punktujemy, a chcąc awansować trzeba to robić”, „Jest nam niezmiernie miło, że z Zabrza wyjeżdżamy z trzema punktami”

kamres  -  12 kwietnia 2017 21:01
0
5898

Niestety, przegrywamy niezwykle ważny mecz z Zagłębiem. Szansa awansu oddala się coraz bardziej. Po meczu obaj trenerzy zabrali głos.

Marcin Brosz (trener Górnika): Nie było nam łatwo, co widzieliśmy. Po sytuacji Suareza, uwierzyliśmy w możliwość strzelenia bramki, jednak to zespół Zagłębia ją zdobył. Nie zdołaliśmy stworzyć kolejnych okazji, choć dążyliśmy do tego. Porażka skomplikowała nam sytuację. Po solidnym meczu z Grudziądzem, chcieliśmy zdobyć kolejny krok… Niestety nie punktujemy, a chcąc awansować trzeba to robić. 

Dariusz Banasik (trener Zagłębia): Jest nam niezmiernie miło, że z Zabrza wyjeżdżamy z trzema punktami. Mieliśmy swój plan na to spotkanie, który wydaje mi się zrealizowaliśmy bardzo dobrze. Trochę szkoda w pierwszej połowie naszych kontrataków. Mogliśmy je lepiej wykończyć, tak się nie stało. Nie podwyższyliśmy wyniku, a sami dostaliśmy bramkę. Uczulałem swoich zawodników na stałe fragmenty. Natomiast co do drugiej połowy, mieliśmy więcej z gry. Chciałem zdjąć naszego jedynego napastnika, mając w perspektywie mecz z Podbeskidziem. Został, strzelił bramkę dającą nam zwycięstwo. Niektórzy już skazywali nas na serię porażek, zespół pokazał jednak charakter w dwóch ostatnich meczach. Strzeliliśmy w nich 6 bramek tracąc jedną. Wydaje mi się, że idziemy w dobrym kierunku. Już niedługo mamy kolejny mecz i myślimy tylko o nim.

Źródło:Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments