Konferencja trenerów: „Mogliśmy wygrać to spotkanie”, „Druga połowa jak guma do żucia”

Ewa  -  16 października 2015 21:03
0
862

Ojrzynski3_gornik_legia1516

Był to mecz, który mogliśmy wygrać – powiedział na konferencji po spotkaniu z Lechią Gdańsk Leszek Ojrzyński, trener Górnika. Natomiast Thomas von Heesen, trener Lechii stwierdził: – O podziale punktów zdecydowały niewykorzystane sytuacje z pierwszej połowy meczu. 

Thomas von Heesen (Lechia Gdańsk): Był to dla nas trudny mecz. W pierwszej połowie zagraliśmy świetnie w ofensywie i mieliśmy 3-4 sytuacje do zdobycia bramki, których wykorzystanie mogło rozstrzygnąć sprawę jeszcze przed przerwą. Druga połowa była jak guma do żucia. Górnik głęboko się cofnął, co nie pozwalało nam na skuteczne ataki.  Jestem rozczarowany zwłaszcza ostatnim kwadransem gry w naszym wykonaniu, gdy brakowało na szybkości i agresji w grze. Jeden punkt jest oczywiście cenny, ale sam wynik meczu jest dla mnie rozczarowujący.

Leszek Ojrzyński (Górnik Zabrze): W pierwszej połowie zawodnik Lechii powinien otrzymać drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.  Niestety nie wykorzystaliśmy rzutu karnego i wynik nie zmienił się, choć wyjście na prowadzenie przed przerwą z pewnością zmieniłoby obraz gry. W drugiej połowie nasza gra wyglądała znacznie lepiej niż przed przerwą, a ambicja, zaangażowanie i mądrość taktyczna dały nam punkt w wyjazdowym meczu z dobrą drużyną. Można gdybać i mówić – szkoda, ale prawda jest taka, że potrzebujemy kolejnych oczek, a jak już mówiłem wcześniej można było zdobyć tu trzy punkty.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments