Komu kibicuje „Magic” w Mistrzostwach Świata?

kamres  -  12 lipca 2014 21:51
0
1010

magiera

Piłkarscy kibice zacierają ręce na pojedynek o trzecie oraz pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata w Brazylii. Po meczu sparingowym z GKS-em Katowice, postanowiliśmy zapytać jednego z naszych zawodników: Kto wygra oba pojedynki? W tą rolę wczuł się popularny „Magic” czyli Mariusz Magiera.

– Wcześniej kibicowałem Włochom, ale odpadli z grupy – żałuje boczny obrońca zabrzan. – Dziś wygra Holandia. No chyba, że wystarczy im czwarte miejsce… (śmiech). Myślę, że jest różnica między czwartym a trzecim miejscem i jak zespół Louisa van Gaala wyjdzie na boisko, to pokaże na co ich stać i zagrają na maksa. Wygrają Holendrzy i nie dlatego, że masz akurat ubraną  koszulkę w ich barwach… (śmiech) – żartuje „Magic”.

Co Mariusz sądzi o odpadnięciu gospodarzy Mistrzostw? – Na pewno Brazylia jest załamana i nie wiem czy już odkręcili się po tej porażce 7:1. Kto według niego wzniesie w niedzielę okazały puchar? – W jednej z ankiet na oficjalnej stronie klubu wytypowałem Niemców jako przyszłych Mistrzów Świata – kończy „Magic”.

Niebawem na łamach naszego portalu ukaże się druga część wywiadu z Mariuszem Magierą, zapraszamy do lektury!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kaml Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments