Kibicowska zapowiedź spotkania z Sandecją Nowy Sącz. Piątek na Roosevelta 81!

Slazier  -  16 marca 2017 22:56
0
5977

Najbliższym przeciwnikiem Górnika będzie drużyna Sandecji Nowy Sącz. Początek piątkowych zawodów zaplanowano o godz. 19:00.

Harmonogram sprzedaży biletów w piątek (dzień meczu):

  • Galeria Zabrze – czynna od 9:00 (sprzedaż biletów, karnetów),
  • Kasa Niebieska czynna od 12:00 (sprzedaż biletów, karnetów oraz kart programu Trójkolorowi),
  • Kasa Biała czynna od 14:00 (sprzedaż biletów, karnetów, kart programu Trójkolorowi i odbiór karnetów zakupionych przez internet, depozyt),
  • Kasa TORCIDA czynna od 15:00 (sprzedaż biletów, depozyt),
  • Kasa Czerwona czynna od 16:00 (sprzedaż biletów),
  • Wybrane saloniki i punkty sieci KOLPORTER – w godzinach ich otwarcia (sprzedaż biletów),
  • on-line (www.bilety.arenazabrze.pl)  – (sprzedaż biletów i karnetów – możliwość zakupu do godziny 16:00).

Po raz kolejny chcemy zapełnić młyn. Dobrze wiemy, że nie będzie to takie proste zadanie. Sprzedaż biletów nie idzie tak dobrze jakbyśmy tego oczekiwali, dlatego ponawiamy apel o jak najlepszą frekwencję podczas tego spotkania! Przyjdźmy wspierać Górnika w walce o cenne ligowe punkty. Dobrze pamiętamy jaka atmosfera panowała podczas derbów z GKS-em Tychy, dlatego postarajmy się by mecz z Sandecją pod tym względem był równie dobry.

Kibice Sandecji mają zgodę z GKS-em Tychy, Cracovią Kraków, Stalą Mielec, Koroną Kielce, Czarnymi Jasło oraz Polonią Warszawa. Z kolei do licznego grona ich przeciwników zaliczyć można m. in. Wisłę Kraków, Unię Tarnów, Hutnika Kraków, czy też Wisłokę Dębica.

„Sączersi” od dłuższego czasu mobilizują się na to spotkanie. Do Zabrza wybierają się w dobrej liczbie, a koszt wyjazdu wynosi 50 zł. Tego dnia na pewno będą wspierani przez swoje zgody i będą chcieli się pokazać z dobrej strony. Warto zaznaczyć, iż jest to ważne spotkanie dla naszych przyjaciół z Dębicy, którzy nie przepadają za sympatykami Sandecji.

Kibice z Nowego Sącza pierwszy i ostatni raz odwiedzili Zabrze w sezonie 2009/10. Do Nowego Sącza wracali w nie najlepszych nastrojach, gdyż „Górnicy” wygrali 1:0 po golu Michała Pazdana.

Wszystkich kibiców, którzy tego dnia nie mogą być na Roosevelta 81 zapraszamy do słuchania naszej relacji audio. Więcej informacji tutaj.

Wszyscy na stadion. Górnik tego potrzebuje!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments