Kibicowska zapowiedź spotkania z Chojniczanką Chojnice

Slazier  -  24 października 2017 16:51
0
5016

Przed nami kolejny mecz Górnika. Tym razem zabrzanie wybierają się do Chojnic, by zmierzyć się z miejscową drużyną Chojniczanki w pierwszym meczu 1/4 Pucharu Polski. Początek wtorkowego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

TORCIDA do Chojnic wybiera się transportem kołowym, a koszt wyjazdu wynosi 120 zł (przejazd + bilet). Duża odległość, a także nie najlepsza pora rozgrywania meczu nie zniechęci najzagorzalszych fanów naszej drużyny do udziału w tym spotkaniu. Wszyscy wiemy, o co gramy. Wiemy, że w przypadku zwycięstwa będziemy o krok od awansu do finału tych rozgrywek! Sympatycy, którzy wybierają się na północ Polski muszą bardzo głośno wspierać Górnika, a my wierzymy, że piłkarze odwdzięczą się nam z nawiązką, i wrócimy do Zabrza ze sporą zaliczką przed rewanżem.

Chojniczanka działa na meczach swojej drużyny, a także jest jednym z fan-clubów Lechii Gdańsk. Fanatycy z Grodu Tura mają zgodę z Gryfem Słupsk, KP Starogard Gdański, Wierzycą Pelplin oraz Moto-Jelczem Oława. Chojniczanka ma także dobre stosunki z innymi ekipami sympatyzującymi ze Śląskiem Wrocław. FzGT najbardziej „nie lubią” Arki Gdynia.

Mobilizacja w szeregach gospodarzy jest duża. W końcu odwiedza ich 14-krotny Mistrz Polski, a i waga spotkania z pewnością przyciągnie na stadion Chojniczanki dużą liczbę widzów. Warto wspomnieć, że klub z Chojnic szeroko rozpisuje się na temat meczu z Górnikiem. Pokusili się oni nawet na dokonanie szczegółowej analizy dyspozycji obydwu ekip od ostatniego meczu w I Lidze, kiedy to nasza drużyna wygrała 6:1 i rozpoczęła marsz po awans do Ekstraklasy.

Rewanż w Zabrzu odbędzie się pod koniec listopada. 

Razem po awans!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Torcida.eu/mkschojniczanka.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments