Kibicowska zapowiedź meczu z Bytovią. Wspierajmy Górnika!

Slazier  -  17 września 2016 11:01
0
979

kibice_Pogon_1617

Przed nami kolejna odsłona ligowego maratonu Górnika. Tym razem przeciwnikiem zabrzan będzie drużyna Drutex-Bytovii Bytów. Początek spotkania zaplanowano na godz. 18.

Zorganizowany ruch kibicowski na Bytovii pojawił się na początku XXI wieku. Fani z Bytowa sympatyzowali z Lechią Gdańsk i byli jednym z jej fan-clubów. Po czasie stosunki te uległy pogorszeniu i obecnie „Czarne Wilki” trzymają się z Czarnymi Słupsk oraz Jantarem Ustka.

Pomimo usilnych poszukiwań, nie udało nam się znaleźć informacji o zorganizowanym wyjeździe kibiców Bytovii. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy pojawią się tego dnia na naszym stadionie by dopingować swoją drużynę.

Bilety na to spotkanie można nabywać w niebieskiej kasie Stadionu już od godz. 10, w punktach Kolportera, w sklepie kibica w Galerii Zabrze, a także przez internet za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl.

To już kolejny mecz przy Roosevelta w odstępie kilku dni. Mamy wielką nadzieję, że tym razem sympatykom Górnika uda się przekroczyć liczbę 10 tys. Dobrze wiemy, że stać nas na to w każdym spotkaniu. Zatem wszyscy widzimy się w sobotnie popołudnie na meczu naszej ukochanej drużyny i zróbmy wszystko by nasz doping po raz kolejny poniósł piłkarzy do tak potrzebnego zwycięstwa.

Wszyscy na mecz!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments