Kibicowska zapowiedź 1/8 finału Pucharu Polski z Wigrami

Slazier  -  19 września 2016 19:23
0
921

kibice_Kluczbork_1617

Maraton Górnika wciąż trwa. Tym razem zabrzanie w 1/8 finału Pucharu Polski zmierzą się z zespołem Wigier Suwałki. Początek wtorkowego spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

Kibice Wigier mają zgodę z Granicą Kętrzyn, a kosę z Jagiellonią, Mazurem Ełk oraz ŁKS-em Łomża. Regularnie jeżdżą na mecze wyjazdowe swojej drużyny, a ich liczby są bardzo różne ze względu na znaczne odległości, które mają do pokonania. Jesteśmy ciekawi w jakim składzie pojawią się przy Roosevelta.

Bilety na ten mecz standardowo można nabywać w niebieskiej kasie Stadionu (w dniu meczu już od 10), w punktach Kolportera, w sklepie kibica w Galerii Zabrze, przez Internet za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl, a także w Sklepie Kibica na stadionie (w godz. 9-17).

Nikomu nie trzeba przypominać, jak ważny to mecz i jak wielka szansa stoi przed naszą drużyną, aby dojść daleko w tych rozgrywkach. Wszystkim kibicom marzy się awans do kolejnej fazy Pucharu Polski. Dobrze wiemy, że nasze wsparcie będzie nieocenione i może znacznie przyczynić się do osiągnięcia celu tj. awansu. Wszyscy doskonale pamiętają wygraną przeciwko Legii. Mamy nadzieję, że w Zabrzu ponownie uda się stworzyć świetne widowisko. Ze swojej strony zadbajmy o świetną atmosferę poprzez liczne przybycie na stadion i głośny, nieustający doping dla Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments