Każda drużyna mogła wygrać

Kris  -  8 lutego 2020 19:28
0
2840

Górnik zremisował w Kielcach z Koroną 0:0. Jednym z najlepszych zawodników na boisku był Martin Chudy. Nasz goalkeeper kilka razy popisał się świetną interwencją i ochronił nas przed stratą bramki. Słowakowi przytrafił się wprawdzie jeden błąd, kiedy niepotrzebnie wyszedł z bramki, lecz mimo to Martin zachował czyste konto.

Krótki komentarz po dzisiejszym spotkaniu?

– Pierwszy mecz na wiosnę zawsze jest trudny. Każda z drużyn potrzebuje punktów, lecz myślę, że był to sprawiedliwy wynik. Pierwsza połowa była lepsza w naszym wykonaniu i mieliśmy chyba dwie stuprocentowe sytuacje. W drugiej części spotkania przeważała Korona. Każda drużyna mogła wygrać i myślę, że remis jest sprawiedliwy.

Dzisiaj kilka pięknych parad w twoim wykonaniu, które ochroniły Trójkolorowych przed stratą bramki.

– Zawsze chcemy grać na zero z tyłu i liczymy, że uda się zdobyć bramkę. To jest podstawa. Jeśli to się będzie udawać, to z pewnością będziemy zdobywać punkty, nie tylko jeden, ale trzy. Wynikało to z gry całego zespołu. Miałem kilka interwencji, lecz reszta zawodników też świetnie się spisała. Czyste konto to zasługa całego zespołu.

Niestety, musimy także wspomnieć, że w drugiej połowie przytrafił ci się jeden błąd, który spowodował groźną sytuację dla Korony.

– Tak, zdecydowałem się na wyjście. Początkowo chciałem uderzyć piłkę z głowy, lecz stwierdziłem, że napastnik będzie szybciej i mogę sfaulować i dostać czerwoną kartkę, więc dlatego tak to wyszło. Potem zderzyłem się z Wiśnią, dodatkowo jeszcze się przewróciłem  i trochę kostkę skręciłem, ale myślę, że wszystko będzie dobrze. Mieliśmy szczęście w tej sytuacji i nie straciliśmy bramki. To jest chwila, człowiek w ułamek sekundy podejmuje decyzję.

Mecz z Koroną i Arką, to dwa bardzo ważne spotkania ze względu na małą różnicę punktową. Dzisiaj z Koroną remis, a w przyszłym tygodniu czas na Arkę.

– Szanujemy ten punkt. Teraz ważny mecz z Arką, gdzie zarówno my, jak i piłkarze z Gdyni będą chcieli wygrać. Damy z siebie wszystko i myślę, że cztery „oczka” po dwóch spotkaniach, to będzie dobry rezultat.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments