Jonatan Kotzke przychodzi do Górnika

Kibic  -  8 lipca 2022 10:08
10
5249

W Górniku Zabrze defensywa, to aktualnie formacja wymagająca najpilniejszych uzupełnień. Kilka dni temu do zespołu dołączył bramkarz Kevin Broll. Kolejnym zawodnikiem z niemieckiego kierunku jest doświadczony Jonatan Kotzke. 32-latek podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia.

Doświadczony defensor przez ostatnie dwa sezony reprezentował barwy FC Inglostadt. Jego drużyna poprzednie rozgrywki zakończyła na ostatnim miejscu w tabeli i spadła z ligi. Mierzący 184 cm wzrostu środkowy obrońca przez pierwszą część sezonu nie występował z powodu kontuzji. W podstawowej jedenastce grał w końcówce zeszłego roku. Potem najczęściej spędzał mecze na ławce rezerwowych, bądź poza kadrą. Pojawił się na murawie jeszcze w trzech ostatnich meczach rozgrywek 2021/22.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: FC Inglostadt

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jawohl jawohl….) Dobry, lepszy, niymiecki:) We fussbalu może tak być??

Oby kontuzje go omijały . Wg przeglądu sportowego testy medyczne wyszły z małym zastrzeżeniem i pojechał do opalenicy do Spałka który ocenił problem i dał zielone światło . Poczekamy zobaczymy . Życzę powodzenia u Nas .

Nie wygląda to dobrze, ale obym się mylił

Strach się nie bać. III ligowe „wzmocnienia” ?

pewny bramkarz i doswiadczona obrona bedzie ok…..jeszcze jeden z Niemiec i Tusk karnet na Górnik kupi

Chyba jak mu Merkel,jego ukochana kupi.,

Nasi najlepsi obrońcy idą do 2 ligi włoskiej i 2 ligi niemieckiej a do Górnika przychodzi rezerwowy ze spadkowicza. No to będzie wzmocnienie.

Nie martw się,może być lepszy od Gryszkiewicz i Wiśni razem wziętych!

Jak bydzie groł bo po kontuzjach to następny zawodnik który przyszedł do Górnika żeby się odbudować