III liga. Wyjazdowa sesja Górnika trwa. Przystanek Nysa

Kaszpir  -  16 września 2022 16:58
1
2389

W meczu 8. kolejki III ligi, „Trójkolorowi” ponownie zagrają na wyjeździe. Tym razem rywalizować będą w Nysie z miejscową Polonią. Spotkanie zaplanowano na sobotę, początek o godz. 16:00.

Górnik w tygodniu rywalizował w JATTA Pucharze Polski. „Trójkolorowi” pewnie pokonali (6:0) zespół MKS Zaborze. To, a także ubiegłotygodniowe zwycięstwo nad Odrą w Wodzisławiu z pewnością podniosło jeszcze morale naszej drużyny. Wierzymy, że przekuje się to na kolejne punkty.

Polonia jak dotąd zdołała uzbierać dziesięć „oczek”, czyli o dwa mniej od Górnika. Zabrzanie pozostają też, według Superbet, lekkim faworytem sobotniego pojedynku. W poprzedniej kolejce zespół z Nysy pokonał rezerwy Chrobrego Głogów, a jedynego gola zdobył Alan Majerski. I właśnie Majerski (3 trafienia) oraz Kamil Popowicz są najskuteczniejszymi zawodnikami naszych rywali. 


Przypominamy tradycyjnie, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


 

Polonia Nysa – Górnik II Zabrze; sobota 17 września, godz. 16:00.. Stadion ul. Sudecka 23, Nysa.


 

Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/ Stal Brzeg
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Alan Majerski…😀