III liga. W środę ostatnie rozdanie

Kaszpir  -  15 czerwca 2022 06:38
0
768

W meczu 34. kolejki III ligi, zabrzańskie rezerwy podejmują drużynę Gwarka Tarnowskie Góry. Początek zaplanowano na godz. 17:30

To już ostatnie rozdanie na III-ligowym froncie sezonu 2021/22. Podobnie jak przed rokiem Górnik rozgrywki zakończy meczem z Gwarkiem. Wówczas w Tarnowskich Górach „Trójkolorowi” wysoko pokonali Gwarka. Zabrzanie nie poprawią już swojej pozycji w tabeli, a mogą zostać jeszcze wyprzedzeni przez Stal Brzeg. 

Rywale też już nie grają o nic, mając bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Zapewne będą jednak żądni rewanżu za porażkę o której pisaliśmy wyżej, choć tarnogórzanie już jesienią zrewanżowali się zabrzańskim rezerwom wygrywając dosyć pewnie (więcej o tym meczu tutaj)


Przypominamy tradycyjnie, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


Nasi najbliżsi rywale to zespół środka tabeli. Zielonogórzanie zajmują dziesiątą lokatę, mając w dorobku 39. „oczek”. W poprzedniej kolejce Lechia uległa na wyjeździe Carinie Gubin (więcej o meczu tutaj). Jesienią natomiast w starciu z Górnikiem górą zabrzanie. Rezerwiści zwyciężyli wówczas 2:0 po golach Davida Toshevskiego oraz Adriana Dziedzica. Liczymy na powtórkę, choć według Superbet faworytem pozostają gospodarze.

Górnik II Zabrze – Gwarek Tarnowskie Góry; środa 15 czerwca, godz. 17:30. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 
 

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments