Konferencja prasowa przed meczem Górnik Zabrze – ŁKS Łódź

Kris  -  25 kwietnia 2024 14:21
11
5735

W czwartek w siedzibie klubu odbyła się tradycyjna, przedmeczowa konferencja prasowa.  Na pytania dziennikarzy odpowiadał trener Górnika Zabrze Jan Urban.

Przypomnijmy, że spotkanie Trójkolorowych z Łódzkim Klubem Sportowym rozegrane zostanie w ramach 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy w sobotę 27 kwietnia. Początek meczu wyznaczono na godz. 15:00. Poniżej dokładny zapis dzisiejszej konferencji.

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: GórnikTV
Wideo: GórnikTV

Subscribe
Powiadom o
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Klub walczy o puchary, finisz ligi a konferencje coraz krótsze. Dziennikarze są niesamowicie szablonowi, a potem z dwóch odpowiedzi potrafią napisać 2 artykuły na temat Górnika. Dziennikarstwo umiera, zostali zwykli rzemieślnicy, którym bardzo rzadko się chce coś zrobić od siebie. Poczytajcie relacje z meczów zamieszczane w „Sporcie” w latach 80 czy 90. To był artyzm! A teraz… czytać się nie chce.

100%!!!!

Racja w całości
Pozdrawiam kibica

Masz 100% racji. Ale jeśli chodzi o sportowe dziennikarstwo jeszcze nie jest tak źle. W innych dziedzinach dziennikarze nie tylko stali się analfabetami, ale także niczym więcej jak tubami propagandowymi.

Dziś jedni od drugich kopiują i wklejają mało wartościowe teksty. Dziennikarstwo upadło na rzecz propagandowego ramienia polityków.

A Janek to po prostu fajny gość:)

Panie trenerze, dlaczego gra Pan w „10” ?- wpuszczenie na boisko Krawczyka, to osłabienie drużyny i jego jakości …i wysiłku… Z czego to wynika ? Przecież Musiolik jest o 2 klasy lepszy i waleczniejszy, niż Krawczyk. Dlaczego Krawczykowi przedłużono kontrakt o kolejne 2 lata- do 2025 roku- skoro wcześniej zdecydowanie zawodził ? Czy to prawda , że są w Górniku tzw. układy managerskie ? Wstawianie Krawczyka, to już nawet nie jest śmieszne, tylko irytujące, nie słyszy Pan na stadionie dezaprobaty kibiców ? Jak do tej pory- a kończy się sezon, „osiągnięcia” Krawczyka. to jeden gol ( dobicie piłki do bramki) i jedna asysta….. To naprawdę wszystko … Proszę sprawdzić statystki, ja nie kłamię …..

Popieram kolegę.

szkoda że te konferencje tak wyglądają kto zaprasza tych pseudo dziennikarzy -konferencja ma mieć swój oddźwięk a nie smutne tony podstarzałych adeptów maszyny do pisania

To nie są „dziennikarze”, tylko omc. dziennikarzyny po licencjacie z umiejętnościami : ” kopiuj-wklej” w spodniach dżinsowych, tłustych włosach i w dziurawych skarpetkach

Jasiu, inoś zagroj w tym meczu w „11” ……….a nie w „10”
Nie wpuszczej tego drewnioka w betonowych butach …..