Grzegorz Goncerz: Właśnie dla takich chwil piłkarz trenuje

Milo  -  15 maja 2017 16:37
0
4066

Musimy zagrać z pasją i realizować założenia taktyczne. Jestem przekonany o tym, że jeśli będziemy to robić, wywieziemy z Zabrza komplet punktów – mówi przed „Śląskim Klasykiem” Grzegorz Goncerz, napastnik GKS-u Katowice.

Grzegorz Goncerz (kapitan GKS-u Katowice): – Spotkanie na ładnym stadionie przy komplecie publiczności – właśnie dla takich chwil piłkarz trenuje. Marzeniem każdego zawodnika jest gra w takim spotkaniu. Czeka nas pasjonujące spotkanie. Górnik jest w bardzo dobrej dyspozycji, udowodnił to w dwóch ostatnich spotkaniach. Zabrzanie budzą respekt, ale my do tego spotkania będziemy odpowiednio przygotowani. Musimy zagrać z pasją i realizować założenia taktyczne. Jestem przekonany o tym, że jeśli będziemy to robić, wywieziemy z Zabrza komplet punktów.

Każdy sportowiec i każdy piłkarz GKS-u Katowice wychodzi na boisko z myślą o zwycięstwie. Mamy świadomość również tego, że piłkarze Górnika zrobią wszystko, aby ten mecz dla nich zakończył się sukcesem. Z perspektywy tej wyrównanej ligi każdy punkt jest na wagę złota. Do Zabrza przyjeżdżamy zagrać dobre spotkanie z nadzieją, że odniesiemy zwycięstwo.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: gkskatowice.eu

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments