Górnik Zabrze – MFK Frydek-Mistek 1:3. Rezerwowi nie dali rady

Torcidos  -  1 lipca 2017 18:08
0
4924

Górnik rozgrywał dzisiaj równolegle dwa sparingi. Najmocniejszy zespół pewnie wygrał w Karvinie, z miejscowym AFK. Reszta piłkarzy została natomiast w Rybniku-Kamieniu, a tam przegrała z MFK Frydek-Mistek.

W drużynie prowadzonej przez Marka Kasprzyka znalazło się miejsce dla dwóch testowanych zawodników. Jednym z nich był Igor Sapała, który wczoraj dołączył na zgrupowanie Górnika. Ponadto szansę dostało wielu młodych zawodników, m.in Bartosz Pikul oraz Przemysław Wiśniewski. Jako, że do Karviny Marcin Brosz zabrał Tomasza Loskę i Wojciecha Pawłowskiego, między słupkami z MFK Frydek-Mistek stanął Grzegorz Kasprzik.

Sobotni mecz, podobnie jak sparing z FK Fotbal Trzyniec, rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Wtedy zabrzanie schodzili na przerwę z dwubramkowym debetem. Tym razem rywale w pierwszych 45 minutach trafiali do siatki trzykrotnie. Górnik odpowiedział honorowym trafieniem Davida Ledeckiego, który wykorzystał dośrodkowanie Bartosza Pikula. Jest to kolejny pozytywny sygnał ze strony młodego skrzydłowego Górnika, bo w spotkaniu z FK Trzyniec był wyróżniającym się zawodnikiem.

Źródło: Roosevelta81.pl/gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments