Górnik – Termalica kibicowsko. Zwycięska inauguracja przy Roosevelta

Slazier  -  21 lutego 2018 07:07
0
3321

Ligowa inauguracja roku 2018 przy Roosevelta w wykonaniu Górnika wypadła bardzo dobrze. Zabrzanie pewnie pokonali drużynę Termaliki Nieciecza, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:0. Pomimo nie najlepszego terminu na trybunach stadionu im. Ernesta Pohla zasiadło 12234 widzów.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do dużo lepszej frekwencji na Roosevelta, jednak i tak była ona jedną z wyższych w tej kolejce Ekstraklasy. Tego dnia wypełniliśmy dół młyna, a także część górnego sektora. Od początku spotkania ruszyliśmy z dopingiem, podczas którego mieliśmy zarówno lepsze, jak i gorsze momenty. Cały stadion ożywiał się po kolejnych trafieniach naszej drużyny, a kibice przyjezdni byli dla nas praktycznie niesłyszalni. Warto zaznaczyć, że młynowi, a także bębniarze byli ubrani w białe koszulki z napisem „German Death Camps”. Po końcowym gwizdku podziękowaliśmy piłkarzom za kolejne zwycięstwo, i w dobrych nastrojach udaliśmy się do domów.

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Torcida Gliwice”, „Władcy Górnego Śląska”, „Ekipa Szyderczy palec”, „Pamięć To Twarda Skała”, „Torcida Piekary”, „Knurów Zawsze Z Wami”, Super Torca”, „Ultras”, „Młoda Torca”, „Górnik”, Patrioci”, „KKN”, „ŚP. Dawid”, Stara Gwardia”, a także transparenty „ŚP. Młody”, „Górnik & Hajduk” oraz „Armia Krajowa Duma Narodowa!”.

Termalica wybrała się do Zabrza w kilkanaście osób. Starali się prowadzić doping, jednak nie mieli żadnych szans by przebić się przez śpiewy Torcidy. W drugiej połowie na ich sektorze pojawiły się machajki w barwach klubowych. Należy im się szacunek, że podróżują za swoją drużyną przez całą Polskę.

Na sektorze wywiesili trzy flagi: „Łęg Tarnowski”, „KS Nieciecza”, „Nieciecza”.

Przed nami wyjazd do Wrocławia, na który udamy się w świetnej liczbie. Przypominamy, że rozpoczęła się już sprzedaż biletów na mecz z Pogonią. Oczywiście jesteśmy także pewni, że bez większego wysiłku wypełnimy nasz stadion podczas meczu z Hajdukiem

Widzimy się we Wrocławiu!
Jadymy durś!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments