Górnik My Wierzymy!

Adam  -  3 marca 2017 14:28
0
8280

Coraz mniej czasu zostało do pierwszego gwizdka sędziego Piotra Lasyka, który rozpocznie piątkowe spotkanie zabrskiego Górnika z GKS Tychy. 

Wśród fanów Górnika można odczuć coraz większe emocje związane z tym spotkaniem i nadzieje, że dobre rozpoczęcie sezonu pozwoli wejść „Trójkolorowym” na tory prowadzące do Lotto Ekstraklasy.

Spotkanie z Tychami w wielu aspektach przypomina ubiegłoroczny mecz z Ruchem: komplet publiczności i atmosfera piłkarskiego święta na trybunach stadionu im. Ernesta Pohla, noworoczne nadzieje na utrzymanie się 14-krotnych Mistrzów Polski w Ekstraklasie.

Tym razem (mimo, że szykuje się rekord frekwencji na stadionach Nice 1 Ligi) stadion nie będzie zapełniony do ostatniego miejsca, a cele sportowe są diametralnie inne, to w powietrzu można odczuć podobne napięcie.

Wygrana Trójkolorowych pozwoli napełnić serca kibiców wiarą w końcowy sukces, którym będzie awans do piłkarskiej elity. Dobry wynik nie tylko podbuduje mentalnie podopiecznych Marcina Brosza, ale także przyciągnie w kolejnych spotkaniach na trybuny fanów spragnionych oglądania dobrej gry wykonaniu Górnika i wygranych.

Wszystkich tych, którzy nie kupili jeszcze biletów na spotkanie z Tychami gorąco zapraszamy na stadion. Stwórzmy wszyscy znakomitą atmosferę! Harmonogram sprzedaży biletów: Tutaj.

Widzimy się na Roosevelta 81 o 20:45!

Ps. W celu uniknięcia kolejek do kas i bramofurtów warto przyjść wcześniej.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments