Kibicowska zapowiedź spotkania z GKS-em Tychy. Razem po rekord!

Slazier  -  2 marca 2017 23:22
0
14737

Już w w piątek swoje rozgrywki wznawia I liga. Przeciwnikiem Górnika będzie zespół GKS-u Tychy, a początek piątkowego spotkania został zaplanowany na godz. 20:45. Wejściówki sprzedają się znakomicie i już wiadomo, że na trybunach powinno zasiąść ponad 17 tysięcy ludzi!

Plan sprzedaży biletów w dniu meczu:

  • Kasa niebieska na promenadzie Areny Zabrze – czynna od 12:00 (sprzedaż biletów, karnetów, karnetów TOP4 oraz odbiór karnetów zamówionych on-line),
  • Kasa biała na promenadzie Areny Zabrze – czynna od 13:00 (sprzedaż biletów, karnetów, karnetów TOP4),
  • Kasa czerwona na promenadzie Areny Zabrze – czynna od 16:00 (sprzedaż biletów),
  • Kasa nr 5 (TORCIDA) na promenadzie Areny Zabrze – czynna od 15:00 (sprzedaż biletów),
  • Galeria Zabrze – czynna od 9:00 do 20:00 (sprzedaż biletów, karnetów oraz karnetów TOP4),
  • Wybrane saloniki i punkty sieci KOLPORTER – w godzinach ich otwarcia (sprzedaż biletów na mecz Górnik Zabrze – GKS Tychy),
  • on-line (www.bilety.arenazabrze.pl) – bilety, karnety, karnety TOP4

Naszym celem jest jednak zapełnienie całego młyna, aby pokazać przyjezdnym, kto jest prawdziwym Władcą Górnego Śląska. Wierzymy, że jest to cel do osiągnięcia, a wszystko leży w naszych rękach. W tym miejscu ponawiamy prośbę o jak najliczniejsze przybycie na piątkowe derby. Nie bez powodu Torcida jest nazywana dwunastym zawodnikiem Górnika, ponieważ nieustannie wspiera swój ukochany klub.

W tym sezonie najwięcej ludzi oglądało derby GKS-u Tychy z GKS-em Katowice (11,5 tysiąca widzów), ale już wiemy, że ten rekord zostanie pobity ze sporą nawiązką. Szacuje się, że w piątkowy wieczór na trybunach przy Roosevelta 81 zasiądzie ponad 17 tysięcy ludzi! Wynik z pewnością robi wrażenie, ale dobrze wiemy, że dla nas to tylko I liga. Mimo wszystko pokazuje to ogromny głód piłki i miejmy nadzieję, że fanatyczny doping poniesie naszych piłkarzy do tak upragnionego zwycięstwa. Niech to będzie mocna kibicowska inauguracja 2017 roku!

Apel o jak najlepszą frekwencję: Tutaj

Klub z Tychów to pod względem kibicowskim jeden z ciekawszych rywali w I Lidze. GKS łączy zgoda z Cracovią, Sandecją Nowy Sącz, Zawiszą Bydgoszcz, ŁKS-em Łódź oraz Górnikiem Wałbrzych. Tyszanie przyzwoicie prezentują się na wyjazdach, potrafią zmobilizować się na ciekawsze mecze, a także często wspierają swoich zgodowiczów. Kosy GKS-u to przede wszystkim Ruch Chorzów, GKS Katowice, Wisła Kraków i Łódzki Widzew.

Napięcie przed piątkowym meczem da się wyczuć w obu obozach i to od długiego czasu. Każda drużyna chce wznowić rozgrywki w dobrym stylu, a mecz derbowy jest ku temu bardzo dobrą okazją.

Tyscy do Zabrza wybierają się w dobrej liczbie, a ich celem jest zapełnienie sektora gości. Koszt wyjazdu wynosi 50 zł. Zawiera w sobie bilet na mecz, przejazd, a także okazjonalny szalik. Kibice GKS-u stworzyli zapowiedzi zachęcające do udziału w tym spotkaniu, a także wywiesili na mieście dużą liczbę plakatów oraz transparentów. Tego dnia Tyszanie na pewno będą wspierani przez swoje zgody. Mamy nadzieję, że przy Roosevelta zjawią się w dobrej ekipie, co niewątpliwie wpłynie na wyższą jakość widowiska.

W piątek wszyscy na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments