Górnik jednak zostaje w kraju?

Kaszpir  -  11 lutego 2017 11:02
0
8076

Jak informuje „Sport” nie jest wykluczone, że piłkarze Górnika do wznowienia rozgrywek pozostaną w kraju. Podopieczni Marcina Brosza według planów mieli już przebywać na drugim zgrupowaniu za granicą, ale wciąż trenują na własnych obiektach i dużo wskazuje na to, że pozostaną w Polsce do startu rozgrywek.

Zgrupowanie

W Chorwacji leje, a boiska nie nadają się do gry. Turcja jest nie do końca bezpieczna, na załatwienie wylotu do Hiszpanii nie bardzo jest już czas, choć nie można wykluczyć, że pojawi się jakaś oferta „last minute”. Inna rzecz, że mając w pamięci pobyt w tym kraju z zeszłego roku, Górnik nigdzie nie pojedzie nie mając gwarantowanych sparingów.

Sparingi

Dziś nie wiadomo, kiedy i z kim Górnik zagra najbliższy sparing. Układając plan zimowych gier, zakładano bowiem, że obecnie drużyna będzie poza granicami polski. Plan awaryjny ponoć jest. Klub rozmawia z kilkoma czeskimi klubami, nawiązano też kontakt z klubami ekstraklasy. Niższe ligi jeszcze nie wznowiły rozgrywek, więc Górnik liczy na to, że rywale skorzystają z okazji, by dać okazję tym piłkarzom, którzy w weekend nie wyjdą na murawę. 

Cały artykuł można przeczytać w sobotnim wydaniu „Sportu”.

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments