Górnik II Zabrze: Przypomnieć sobie jesień

Kaszpir  -  16 kwietnia 2021 07:30
0
1493

W 25. kolejce III ligi (grupa 3), Górnik II Zabrze zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Lechią Zielona Góra. Spotkanie zaplanowano na sobotę 17 kwietnia, początek o godz. 16:30.

„Trójkolorowi” w lidze mają fatalną serię czterech kolejnych porażek. Małym optymistycznym akcentem, napawa gra zespołu przeciwko Polonii Bytom. Z doświadczonym rywalem podopieczni Marcina Prasoła radzili sobie całkiem dobrze, dopiero w końcówce doświadczony przeciwnik zdołał przechylić szalę na swoją stronę. Sporo do życzenia pozostawiała wówczas praca arbitra, ale to już przeszłość. 

Przypomnijmy jeszcze, że Górnik we wtorek zwyciężył w Pucharze Polski Podokręgu Zabrze. Miejmy nadzieję, iż ta wygrana dodatkowo pozytywnie wpłynie na nasz młody zespół.

A rywale? Lechia to również drużyna z szerokiej czołówki. Zielonogórzanie zajmują szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 36. punktów, a mają jeszcze mecz zaległy. Wiosną Lechia odniosła dwa zwycięstwa, zanotowała także remis i porażkę. Trzykrotnie do bramki przeciwników trafiał Przemysław Mycan i z pewnością nasi obrońcy muszą na niego zwrócić szczególną uwagę.

W jesiennym pojedynku obu zespołów, w Zabrzu Górnik zdemolował Lechię 4:0. Gole dla „Trójkolorowych” zdobywali wówczas Thomas Pranica, dwukrotnie Michał Rostkowski, a wynik ustalił Krzysztof Wingralek. Chcielibyśmy, by zabrzanie przypomnieli sobie formę z tamtego spotkania.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments