GKS po dogrywce wyeliminował Podbeskidzie w Pucharze Polski

Spark  -  16 sierpnia 2013 21:04
0
1193

kibice_gks_podbeskidzie
GKS Katowice awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Ekipa z Bukowej pokonała przed własną publicznością po dogrywce Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1. W regulaminowym czasie gry był remis 1:1, ale grających w osłabieniu gości awansu pozbawił Pitry.

Po pierwszej bezbramkowej połowie, kibice przeżywali wielkie emocje w drugiej. Najpierw czerwoną kartkę w drużynie „Górali” otrzymał Kwame (72′), a po chwili rzut karny na gola zamienił Duda. Kiedy wydawało się, że goście już się nie podniosą, to do dogrywki doprowadził Deja. W doliczonym czasie gry, tuż przed końcem pierwszej połowy drugą bramkę zdobył Pitry i jak się okazało było to trafienie na wagę awansu „GieKSy”.

W środę natomiast swój mecz ligowy rozgrywała Wisłoka Dębica, która pokonała na wyjeździe Wisłok Strzyżów 2:1, choć do 87. minuty przegrywała 0:1. Do remisu doprowadził Kantor, a w doliczonym czasie trzy punkty zapewnił Oślizło.