Chcemy podtrzymać dobrą dla nas serię

W.  -  24 czerwca 2020 11:22
0
1749

Podczas wtorkowego spotkania z ŁKS-em Łódź nasi rywale nie stworzyli zbyt wielu groźnych sytuacji, które mogłyby zagrozić bramce strzeżonej przez Martina Chudego. Jedyne honorowe trafienie, zmniejszające rozmiary porażki ełkaesiacy uzyskali pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, po strzale Jana Sobocińskiego.

Tuż po zakończonym meczu krótkiego wywiadu dla klubowej telewizji udzielił 31-letni słowacki bramkarz Górnika, dla którego był to 32. występ w barwach naszego klubu, w sezonie 2019/2020. W aktualnych rozgrywkach Martin nawet na chwilę nie ustąpił miejsca między słupkami swym kolegom, broniąc od pierwszej do ostatniej sekundy we wszystkich dotychczasowych kolejkach i spędzając na boisku łącznie 2880 minut.

Co powiedział po zwycięskim meczu z ŁKS-em golkiper Trójkolorowych?

– Najważniejsze jest to, że mamy trzy punkty, które powinny zapewnić nam utrzymanie. Jest to bardzo ważne zwycięstwo i nadal chcemy zdobywać punkty, podtrzymując dobrą dla nas serię. Myślę, że pokazaliśmy naszą wartość. Graliśmy dzisiaj trochę do tyłu, ale nie było problemów (…) Gramy dobrze jako zespół, szkoda tylko straconej bramki, bo chcieliśmy zagrać na zero z tyłu, co musimy poprawić, pracując więcej nad koncentracją. Mogliśmy mieć jedenasty mecz w tym sezonie bez straty gola i byłoby to bardzo fajne, ale najważniejsze, że zdobywamy trzy punkty (…)

Poniżej przedstawiamy pełen zapis pomeczowej rozmowy z Martinem Chudym, zrealizowany przez GórnikTV.

Źródło: Roosevelta81.pl/GórnikTV
Foto: Roosevelta81.pl
Wideo: Górnik Zabrze/GórnikTV

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments