Armin Cerimagic: Górnik ma mocny skład

Torcidos  -  10 lipca 2014 07:49
0
1057

armin cerimagic
Niedawno dołączyłem do zespołu, jednak już teraz mogę powiedzieć, że bardzo mi się podoba w Górniku – mówi w rozmowie z Roosevelta81.pl Armin Cerimagic, nowy pomocnik Górnika.

Roosevelta81.pl: Jakie są pierwsze wrażenia po przyjściu do Górnika?

Armin Cerimagic (pomocnik Górnika): – Niedawno dołączyłem do zespołu, jednak już teraz mogę powiedzieć, że bardzo podoba mi się w Górniku. Atmosfera w zespole jest bardzo dobra, mamy mocny skład i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie sezonu.

Jak to się stało, że trafiłeś do Zabrza?

Rozmawiałem z przedstawicielami Górnika i szybko doszliśmy do porozumienia. Podpisałem kontrakt i jestem bardzo z tego ruchu zadowolony. Mam nadzieję, że pomogę drużynie w osiąganiu dobrych wyników.

Zapadłeś w pamięci kibiców po towarzyskim meczu Polski U-19 z rówieśnikami z Bośni i Hercegowiny.

– Tak, pamiętam tamte spotkanie bardzo dobrze. Byłem wtedy kapitanem swojej reprezentacji i udało mi się strzelić dwa gole (Polska przegrała 1:3 przp. red.). Zagraliśmy naprawdę dobry mecz i fajnie, że ktoś jeszcze o tym pamięta.

Rafał Ulatowski, ówczesny trener kadry Polski, po wspomnianym meczu powiedział, że zapowiadasz się na świetnego zawodnika

– To bardzo miłe, że tak się wypowiedział na mój temat. Motywuje mnie to do jeszcze cięższej pracy na treningach.

Trochę gorzej poszło dorosłej reprezentacji BIH na Mistrzostwach Świata w Brazylii

Wielka szkoda, że nie udało nam się wyjść grupy. Mieliśmy silny skład, niestety wyszło jak wyszło. Gdybyśmy w kilku sytuacjach mieli więcej szczęścia, to wszystko mogłoby potoczyć się inaczej. Trzeba jednak pamiętać, że pierwszy raz awansowaliśmy na mundial, więc to chyba nie był cale taki zły występ.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: gornikzabrze.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments