Aleksander Kwiek: Nasza sytuacja jest bardzo ciężka

Luq  -  11 listopada 2015 13:41
0
831

Kwiek_Gornik_Cracovia1516

Kibice są niezadowoleni, bo przegrywamy i nie zdobywamy żadnych punktów. Nasza sytuacja w tabeli jest bardzo ciężka, dlatego musimy zrobić wszystko, aby zacząć wygrywać – mówi Roosevelta81.pl, Aleksander Kwiek, pomocnik Górnika.

Górnik już w 2′ spotkania musiał odrabiać straty. – Szybko stracona bramka pokrzyżowała nasze plany, ale warto wspomnieć, że mieliśmy swoje sytuacje i nie wykorzystaliśmy ich. Trener w przerwie mówił nam, że nie gramy źle tylko niepotrzebnie straciliśmy gola. Gdybyśmy wykorzystali swoje sytuacje z pewnością byłoby inaczej, ale tak się nie stało – żałuje Kwiek.

Atmosfera w Zabrzu z każdym kolejnym meczem robi się coraz bardziej gorąca. – Rozumiemy rozgoryczenie kibiców, bo zamykamy ligową tabelę. Sam zastanawiam się, dlaczego nie możemy wykorzystać choć jednej z tylu sytuacji. Być może jest to spowodowane tym, że jesteśmy na ostatnim miejscu, ale musimy się przełamać i wierzę głęboko, że zaczniemy wygrywać.

Teraz czeka nas przerwa na reprezentację, a później bardzo ważne spotkanie z Wisłą Kraków. – Mam nadzieję, że po przerwie reprezentacyjnej zaczniemy wygrywać, bo nasza sytuacja jest bardzo ciężka – zakończył pomocnik Górnika.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments