Adam Nawałka: Taką pomoc Górnikowi możemy zaoferować

kesera  -  29 października 2013 19:03
0
1250

nawalka3
– Moje zobowiązania wobec Górnika Zabrze są duże – powiedział Adam Nawałka na antenie Orange Sport w programie „Kontratak”. Selekcjoner, który do końca października pozostanie jeszcze trenerem „Trójkolorowych”, zaoferował swoją pomoc naszemu klubowi.

W Zabrzu wszyscy byli dobrze poinformowani o tym, że Nawałka odchodzi do reprezentacji Polski. – Prowadziłem na ten temat rozmowy z właścicielami klubu, z panią prezydent oraz wiceprezydentem. Byli informowani, przedstawiłem im decyzję. Nie było tak, że ja swoje, a klub swoje. Była synchronizacja działań powiedział Nawałka.

– Moje zobowiązania wobec Górnika Zabrze są duże. Jeśli klub wyrazi chęć otrzymania pomocy w sensie szkoleniowym, doradztwa, czy bliskich rozmów z trenerami, którzy będą prowadzić zespół, to taka współpraca mogłaby funkcjonować – stwierdził trener żegnający się z naszym klubem. – Ciągłość działania musi obowiązywać. Klub nie jest w stanie z dnia na dzień znaleźć nowego szkoleniowca. Przynajmniej w dwóch najbliższych kolejkach, z Lechem i Wisłą, drużynę może poprowadzić mój asystent. Taką pomoc możemy zaoferować. Najlepszym okresem na zmianę trenera jest przerwa zimowa. Mniej komfortowym, ale również niezłym okresem, jest przerwa na mecze reprezentacji, jeżeli klub podejmie taką decyzję. Rozwiązań było kilka – przyznał Nawałka.

Źródło: Rooseveleta81.pl/Orange Sport
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments