Adam Danch: Za łatwo tracimy bramki. Gol na 2:1 podciął skrzydła

Luq  -  9 kwietnia 2016 20:58
0
1025

Danch2_Wisła_Górnik1516
Adam Danch, kapitan Górnika, nie mógł być w dobrym nastroju po porażce w Kielcach z Koroną. – Potrzeba nam zwycięstw, ale za łatwo tracimy bramki. Ten gol na 2:1 podciął nam skrzydła – powiedział.

Nasz zespół był znacznie lepszy w pierwszej połowie, ale grał nieskutecznie, a też w fatalnym stylu rozpoczął spotkanie. Kuriozalny był też drugi gol dla Korony, po fatalnym błędzie Gergela. – Potrzeba nam zwycięstw, ale za łatwo tracimy bramki. Ten gol na 2:1 podciął nam skrzydła. Bramka padła z „niczego”. Nie udało się z tego podnieść. Przegrywamy bardzo ważny mecz, po którym ciężko coś więcej powiedzieć – przyznał zasmucony Danch.

Przed Górnikiem kluczowe spotkania w grupie spadkowej. Strata do bezpiecznej strefy wynosi cztery punkty. – Musimy teraz wygrywać. Mamy siedem meczów i wszystko w naszych nogach. Wiemy jaka jest sytuacja. Nie możemy spuścić głów w dół. Musimy robić swoje, a tak dokładniej to wygrywać, jeśli chcemy się utrzymać – stwierdził Danch.

Po meczu w Kielcach piłkarze znów usłyszeli „swoje” od kibiców. Oddali też fanom z Zabrza swoje koszulki. – Nie dziwię się kibicom. Przecież jesteśmy na ostatnim miejscu i nie możemy wygrać meczu – zakończył kapitan „Trójkolorowych”.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments