Adam Danch: Przypomniały nam się stare czasy

Milo  -  6 października 2015 15:36
0
1025

danch_termalica_gornik_1516

– Jeśli wygrywa się z Legią to trzeba zrobić wszystko, aby ten wynik utrzymać do samego końca – powiedział Roosevelta81.pl Adam Danch, obrońca Górnika.

Adam Danch (kapitan Górnika): – Mamy punkt, ale jest spory niedosyt. Za łatwo tracimy bramki. Popełniliśmy kilka błędów i padły po nich bramki. W drugiej połowie cofnęliśmy się, bo mieliśmy już 2:2. Chcieliśmy pograć z kontrataku. W pierwszej połowie straciliśmy za łatwo bramki. Jeśli wygrywa się z Legią to trzeba zrobić wszystko, aby ten wynik utrzymać do samego końca. Przypomniały nam się stare czasy, jak graliśmy jeszcze na starym stadionie z kompletem publiczności. Mam nadzieje, że z czasem te trybuny zaczną ożywać i będzie tak jak dawniej. Tydzień temu w Poznaniu dostaliśmy karnego, którego zdaniem wielu nie powinno być. Teraz role się odwróciły i karny został podyktowany przeciwko nam. Tak to w piłce nożnej bywa.