Adam Danch: Jeśli będziemy tak tracić bramki to nie wygramy

Milo  -  14 marca 2015 17:40
0
1074

Adam_Danch_Korona_1415w

– Stracone bramki to nasz ból, bo za łatwo je tracimy. Trzeba pracować, aby wyeliminować takie błędy. Mamy wynik 3:1 i remisujemy to nie jest dobry rezultat – powiedział po spotkaniu z Podbeskidziem Adam Danch, obrońca Górnika.

Adam Danch (kapitan Górnika): – Zależało nam na zwycięstwie i chcieliśmy zdobyć komplet punktów. Jeśli będziemy tak tracić bramki to nie wygramy. Trzeba poprawić grę całej drużyny w obronie, bo nie tylko obrońcy odpowiadają za stracone bramki. Stracone bramki to nasz ból, bo za łatwo je tracimy. Trzeba pracować, aby wyeliminować takie błędy. Mamy wynik 3:1 i remisujemy to nie jest dobry rezultat.

Maciej Iwański (pomocnik Podbeskidzia): Patrząc przez pryzmat wyniku i to, że przegrywaliśmy można być zadowolonym z rezultatu. Mieliśmy swoje założenia i nie można w taki łatwy sposób tracić goli. Nie zawsze na wyjeździe strzeli się trzy bramki i się zremisuje. Mieliśmy swoje sytuacje, aby wygrać tylko, że nie chcieliśmy ponosić się fantazji i twardo iść na 4:3. Przede wszystkim chcieliśmy dotrzymać wynik 3:3 i być może pokusić się o zwycięską bramkę.

Źródło: Roosevetla81.pl/C+
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments