Zwycięstwo GieKSy w "czerwonym meczu" po golu byłego snajpera Górnika

0
1410

gks
GKS Katowice pokonał na Bukowej Górnik Łęczna 1:0, a gola z rzutu karnego strzelił były napastnik Górnika, Przemysław Pitry.

W spotkaniu w Katowicach kibice zobaczyli tylko jednego gola i trzy czerwone kartki w ostatnim kwadransie!
Dwie otrzymali goście (Sołdecki i Renusz), a jedną gospodarze (Duda).
Warto zaznaczyć, że wszyscy otrzymali je w konsekwencji drugiej żółtej.

GKS Katowice - Górnik Łęczna 1:0 (1:0)
1-0 - Pitry, 38' (rzut karny)

GKS: Budziłek - Sadzawicki (39. Gancarczyk 90. Radionow), Napierała, Kamiński, Chwalibogowski - Duda, Fonfara - Czerwiński, Pitry, Wołkowicz - Rakels (80. Cholerzyński). Trener Rafał Górak.

Górnik: Prusak - Stefańczyk, Kalkowski (52. Szałachowski), Midzierski, Pielach - Nikitović, Sołdecki, Nowak, Pesir, Renusz - Zuber (59. Paluch). Trener Piotr Rzepka.

Żółte kartki: Duda, Gancarczyk, Fonfara, Czerwiński, A. Kowalczyk - Kalkowski, Renusz.
Czerwone kartki: Sołdecki (73. za drugą żółtą), Duda (78. za drugą żółtą), Renusz (90. za dwie żółte).
Sędziował: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra).

źródło: Roosevelta81.pl/Sportslaski.pl

0 komentarzy