W środowy wieczór na stadionie przy ul. Fiołkowej w Gliwicach-Łabędach odbył się finał POLTENT Pucharu Polski okręgu Zabrze, w którym ŁTS II Łabędy podejmował Górnika II Zabrze. Pojedynek ten przyciągnął wielkie zainteresowanie ze strony kibiców obu drużyn, którzy ramię w ramię zasiedli na trybunie łabędzkiego obiektu.
W grupie ok. 950 kibiców nie zabrakło zorganizowanej grupy prowadzącej doping, która składała się z przedstawicieli Torcidy Gliwice. Kibice zaprezentowali też oprawę z elementami pirotechniki. "Łabędy z Kopernikiem do stolicy za Górnikiem" - głosił transparent, któremu towarzyszyły race i stroboskopy.
Autorem zdjęć jest PeCet - Roosevelta81.pl
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: PeCet / Roosevelta81.pl








