Zmiana terminu prezentacji Górnika Zabrze na wtorek 16 lipca

Spark  -  2 lipca 2013 18:13
0
988

druzyna_gornik_bielsko_1213
Niezwykle ciekawie zapowiadająca się prezentacja nowej drużyny Górnika Zabrze odbędzie się ostatecznie we wtorek 16 lipca. Zmiana daty nie powoduje zmiany programu imprezy, jej organizatorzy oferują szereg atrakcji, zarówno dla starszych jak i młodszych kibiców zabrzańskiego klubu.

Prezentacja nowej drużyny 14-krotnego mistrza Polski połączona będzie z piknikiem rodzinnym, w ramach którego sympatycy Górnika będą mogli zwiedzić budowę nowego stadionu. Podzieleni na grupy fani zabrzan zostaną oprowadzeni po okazale prezentujących się trybunach.

Na terenie imprezy przygotowana zostanie specjalna strefa dla dzieci. Znajdzie się w niej m.in. dmuchany zamek, plac zabaw oraz mini-pociąg.

Najbardziej spektakularnym punktem imprezy będzie oczywiście prezentacja ekipy trenera Adama Nawałki, a szczególnie nowych nabytków Górnika. Dodajmy, że poza piłkarzami nożnymi (podobnie jak przed rokiem) zaprezentują się także zabrzańscy piłkarze ręczni, którzy po spektakularnych transferach mierzą bardzo wysoko…

Cegiełki w cenie 10 złotych będą dostępne od piątku w Sklepie Kibica na stadionie oraz w sklepie Górnika, który mieści się w Galerii Zabrze.

źródło: gornikzabrze.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments