Górnik Zabrze w drodze na zgrupowanie w Austrii rozegra w niedzielne popołudnie mecz sparingowy z niemieckim Hallescher FC. Spotkanie to będzie częścią obchodów 60-lecia klubu z Halle i nawiązaniem do rywalizacji obu klubów przed ponad trzy dekady.
Znamy już składy, w jakich do niedzielnego pojedynku przystąpią Trójkolorowi.
Górnik Zabrze (I połowa): Schulze - Szcześniak, Janicki, Josema, Zmrzly, Sacek, Donio, Kubicki, Massimo, Dimi, Liseth.
Górnik Zabrze (II połowa): Loska - Warczak, Synoś, Bochniewicz, Janża, Sauer, Sadilek, Posmyk, Chłań, Ismaheel, Prekop.
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Hallescher FC







Ciekawa sprawa z tym Sackiem, wygląda na to, że zagra dziś w środku pola, a ostatecznie chłop najwięcej spotkań w karierze rozegrał właśnie tam, także może to on wskoczy do składu za Hellebranda. Zwłaszcza że z boku obrony szału nie robił u nas
jest to rozwiązanie zdecydowanie warte przetestowania. szkoda tylko że Barczak nie pojechał, bo Sacek na szóstce otwiera walkę o prawy bok obrony