Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze: wyjściowe składy

Kris  -  14 kwietnia 2023 19:47
16
4686

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki na spotkanie 28. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Zagłębiem Lubin i Górnikiem Zabrze. Początek meczu o godz. 20:30.

Zagłębie Lubin: Dioudis – Kopacz [c], Jach, Ławniczak, Makowski, Poletanović, Pieńko, Chodyna, Kłudka, Świerczok, Łakomy
Rezerwowi:
Bieszczad, Živec, Gaprindashvili, Woźniak, Żubrowski, Doležal, Starzyński, Lepczyński, Bohar
Trener: Waldemar Fornalik

Górnik Zabrze: Bielica – Sekulić, Bergström, Janicki, Janża [c], Olkowski, Rasak, Pacheco, Okunuki, Yokota, Krawczyk
Rezerwowi: Pavlyuchenko, Jensen, Paluszek, Szcześniak, Vrhovec, van der Hurk, Cholewiak, Włodarczyk, Maroša
Trener: Jan Urban

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

16 komentarzy

Wiadomo co z Podolskim?

Zapytaj Bycha on wie…..

Jestem kibicem Górnika i mieszkam w Żywcu. Czy ktoś może odpowiedzieć dlaczego w składzie nie ma Podolskiego?

Syn ma urodziny

Prowadzony na dobre

A co z Podolskim ? Chyba znów pokłócili się z Urbanem, czyli jest i będzie strasznie nerwowo

Co tu sie dzieje ?

Gdzie Podolski?

??

Zagłębie gra beznadziejne, ale mam wrażenie że Górnik nie chce tego meczu wygrać

Podolski to jest pierwszy hamulcowy.najlepiej jak go nie będzie do końca sezonu.

pierd…sz

Jeb..j się w ścianę

Jesttttttt

Qrva nareszcie zwycięstwo 2-0 ! Nawet drukarze z karnym i 10 min. Przedluzony mecz nie odebrali Gornikowi zwycięstwa.

Na pewno oglądałeś Górnika? Karny był, a VAR trwał 6 minut bo sprawdzali czy był spalony a nie faul, bo ten był ewidentny. Stąd dogrywka. Jakubik, to jeden z lepszych sędziów ekstraklapy.