Wystartowała sprzedaż biletów na mecz z Wartą i Pogonią

W.  -  25 kwietnia 2023 17:36
1
1623

Tylko dwa domowe spotkania przy Roosevelta pozostały do zakończenia bieżących rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Wierzymy, że przy wsparciu grupy wiernych sympatyków podopieczni Jana Urbana zaprezentują się w nich z jak najlepszej strony, sięgając każdorazowo po pełną pulę punktów. W pierwszym ligowym starciu na Arenie im. Ernesta Pohla, Trójkolorowi w ramach 31. kolejki zmierzą się z Wartą Poznań (piątek – 5 maja, 20:30), następnie zagrają z Pogonią Szczecin (sobota – 20 maja, 17:30). Właśnie wystartowała sprzedaż wejściówek na te spotkania. Oprócz standardowej sprzedaży na pojedyncze mecze przygotowano również opcję łączoną, czyli zakupu wejściówek na obydwa mecze w formie dwupaku.

  • Sprzedaż dwupaków jest ograniczona czasowo. Dwupaki można nabywać do 3 maja do końca dnia, czyli godziny 23:59.
  • Ceny w dwupaku są obniżone. Możesz zaoszczędzić nawet do 20 złotych. Promocja NIE ŁĄCZY się z innymi. Korzystając z opcji zakupu dwupaku nie działają zniżki z sektora rodzinnego, czy też związane z posiadaniem karty GZxLP10.
  • Dwupak działa jak mini karnet, czyli wybierasz jedno i to samo miejsce na oba mecze (z Wartą oraz Pogonią). Nie ma możliwości wyboru innego miejsca na mecz z Wartą, a innego na mecz z Pogonią.

Gorąco zachęcamy do nabycia wejściówek i wsparcia drużyny w walce o kolejne zwycięstwo.

Przypominamy jednocześnie, że sprzedaż biletów prowadzona jest zarówno w formie stacjonarnej, jak również internetowo za pośrednictwem serwisu bilety.gornikzabrze.pl. Stacjonarnie bilety można nabywać w sklepie kibica na Arenie Zabrze i punktach w Centrum Handlowym M1 oraz Centrum Handlowym Platan. Poniżej prezentujemy szczegółowy cennik, zachęcając także do zakupu karty lojalnościowej GZ&LP10, która przewiduje spore zniżki, a także szereg korzyści dla kibiców. Więcej informacji o karcie i członkostwie w programie dostępne jest TUTAJ.

 

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Czyli co, kończą się bilety na Pogoń?