Warta Poznań - Górnik Zabrze: wyjściowe składy

9
3292
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki na spotkanie 2. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Wartą Poznań i Górnikiem Zabrze. Początek meczu o godz. 15:00.

Warta Poznań: Lis - Bartkowski, Kiełb, Żurawski, Szmyt, Luis, Kupczak [c], Vizinger, Pleśnierowicz, Szymonowicz, Savić
Rezerwowi: Grobelny - Stavropoulos, Maenpaa, Wajman, Paszkowski, Przybyłko, Borowski, Kamiński, Zrelak
Trener: Dawid Szulczek

Górnik Zabrze: Bielica - Sekulić, Janicki, Szcześniak, Triantafyllopoulos, Olkowski, Rasak, Lukoszek, Yokota, Podolski [c], Krawczyk
Rezerwowi: Szromnik - Jensen, Musiolik, Ennali, Wojtuszek, Zielonka, Chmarek, Szala, Dadok
Trener: Jan Urban

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

9 komentarzy

Do boju Górnicy….

kryspin 03 szczesniak obraz polityki transferowej tego klubu ile kosztował ten brylant jeżeli jeszcze trochę pogra to już po rundzie jesiennej Gornik spadnie

My i ŁKS na końcu!Teraz lanie z kurczakami!Żenada,Wstyd!

W środku lipa na skrzydłach tyż. Na szpicy Krawczyk to jak tu grać. Dopóki nie wróci Pacheco Nascimento i nie odbuduje się Musiolik tak bydzie. Yokota i Enali na skrzydła przynajmniej bydzie tam trocha ruchu bo chopcy szybkie. W środku dziura tam trzeba chopa kupić jeszcze i technicznego szybkiego napastnika. Janka lubia ale co on widzi w Krawczyku nie wiem to typowy kopacz na 1 liga a oni kontrakt z nim przedłużyli.

A na ławce….. oprócz Dadoka i Enaliego kogo wpuścić jak przegrywomy??? Nie ma chopa kery by zrobił różnica…

Janka JohnegoKSG Gałązke hahaha

A mocny tyn Gałązka???? Dawać go może Krawczyka rozruszo 🙂 🙂

oddadzą jakiś celny strzał na bramke?

Oddali jeden….. Obóz pojechali pościągali ludzi nowych ale coś nie pykło. Wiem kontuzje ale widzieli że Nascimento po ciężkiej kontuzji a oddali Julesa i odpuścili Okonukiego. Kasa misiu kasa w urzędzie musi się zgadzać. W środku teraz dramat Yokota z musu musi tam grać. Napastnika brak może Musiolik się rozkręci może nie a tu trzeba chopa co powyżej 10 goli w sezonie szczeli. Milik obiecoł jeszcze jakieś transfery czas tyko już dwa mecze w dupa