Udana wiosna Szymona Skrzypczaka w Opolu

Milo  -  19 maja 2017 16:03
0
5650

Szymon Skrzypczak w przerwie zimowej został wypożyczony do Odry. Jak się okazuje 27-letni napastnik ma powody do zadowolenia. W Opolu nie tylko dostaje szanse regularnej gry, ale spłaca zaufanie strzelając jak na zawołanie.

Skrzypczak wystąpił w barwach Odry Opole 12 razy. Na swoim koncie ma już 9 goli – stając się tym samym najskuteczniejszym zawodnikiem całego zespołu. Szymon ma spory wkład w awans Odry do I ligi. W tym roku na boisku spędził 898 minut. Przypomnijmy, że zanim Skrzypczak trafił do Górnika został królem strzelców II ligi.

Dorobek zawodnika może być jeszcze bardziej imponujący, bo do zakończenia sezonu na II ligowych boiskach zostały trzy kolejki.

Kontrakt Skrzypczaka z zabrzańskim klubem wygasa 30 czerwca 2018 roku.

Rozkład goli Skrzypczaka w II lidze:
21 kolejka: Warta Poznań – Odra Opole 1:3 – Gol (11.03.2017)
25 kolejka: ROW Rybnik – Odra Opole 0:6 – 2 gole (07.04.2017)
26 kolejka: Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 4:3  – Gol z rzutu karnego (15.04.2017)
27 kolejka: Radomiak Radom – Odra Opole 1:2 – 2 gole (21.04.2017)
29 kolejka: Rozwój Katowice – Odra Opole 0:5 – 2 gole (06.05.2017)
31 kolejka: Olimpia Zambrów – Odra Opole 1:2 – Gol (17.05.2017)