Trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze Górnika

W.  -  26 sierpnia 2020 15:48
0
1709

Za nami niezwykle udany, inauguracyjny mecz Górnika Zabrze w sezonie 2020/2021, w którym Trójkolorowi pokonali przed własną publicznością beniaminka z Bielska-Białej 4:2. Do końca bieżącego roku kalendarzowego czternastokrotni mistrzowie Polski na Arenie im. Ernesta Pohla stoczą jeszcze sześć pojedynków, które przy wsparciu najlepszych na świecie kibiców mają olbrzymią szansę zakończyć się podobnym sukcesem jak ostatnie spotkanie.

Przed kolejną okazją do odprawienia z kwitkiem rywali Trójkolorowi staną 13 września, podejmując przy ul. Roosevelta 81, Lechię Gdańsk. Następnie nasz zespół rozegra domowe spotkania z Wisłą Kraków (26-27 września), Rakowem Częstochowa (17-18 października), Piastem Gliwice (7-8 listopada), Pogonią Szczecin (28-29 listopada) oraz Cracovią (12-13 grudnia). Na wszystkie wyszczególnione powyżej spotkania biało-niebiesko-czerwonych wciąż możemy zakupić karnet, na który obowiązują nowe, niższe stawki.

Przykładowo aktualna cena normalnego karnetu na trybunę wschodnią wynosi 179 złotych (wcześniej 199 złotych), karnet ulgowy na tę samą cześć stadionu obniżona została do 134. złotych (pierwotna cena wynosiła 149 złotych). Karnety na trybunę północną oraz południową to podobny koszt, oscylujący na poziomie 134. złotych w przypadku karnetu normalnego oraz 107 złotych przy karnecie ulgowym. Karnety można nabywać w niezwykle prosty sposób, wystarczy zalogować się na stronie internetowej i wybrać najlepsze dla siebie miejsce. Cały proces zakupu jest niezwykle intuicyjny i zajmuje zaledwie kilka minut. Karnety można nabywać także w stałych punktach sprzedaży stacjonarnej.

Mimo że do kolejnego spotkania Górnika Zabrze przed fantastyczną zabrzańską publicznością pozostały jeszcze ponad dwa tygodnie, to już dzisiaj gorąco zachęcamy wszystkich sympatyków do zakupu karnetu, będącego gwarantem stałego miejsca i niesamowitych wrażeń oraz emocji. Wspólnie wspierajmy Górnika Zabrze w kolejnych meczach, współtworząc wspólnie z drużyną niesamowite widowiska oraz budując prawdziwą piłkarską twierdzę i potęgę jedynego w swym rodzaju klubu.

 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments