Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechią

Kaszpir  -  8 września 2020 08:58
0
1821

Przypominamy, że trwa sprzedaż biletów na mecz 3. kolejki PKO Ekstraklasy, w której biało-niebiesko-czerwoni zmierzą się przed własną publicznością z Lechią Gdańsk. Spotkanie z biało-zielonymi rozegrane zostanie na Arenie im. Ernesta Pohla w Zabrzu, tuż po przerwie na mecze reprezentacji w niedzielę 13 września, o godzinie 17:30.

 

Jak informuje strona oficjalna Górnika – “Do 12 września włącznie wejściówki można nabywać stacjonarnie w Oficjalnych Punktach Sprzedaży oraz drogą internetową za pośrednictwem strony internetowej. W dniu meczu sprzedaż biletów odbywa się tylko i wyłącznie poprzez internetowy portal“.

Jednocześnie zawiadamiamy, że w związku z obostrzeniami, nałożonymi na kluby w dobie wciąż panującej epidemii ilość biletów nadal pozostaje ograniczona i w przypadku naszego klubu wynosi 10 270 miejsc.

Przypominamy również o wciąż trwającej sprzedaży karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021, o której wspominaliśmy TUTAJ.

Najważniejsze informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Lechią Gdańsk:

  • Pojemność stadionu według najnowszego rozporządzenia wynosi: 10 270 miejsc.*
  • Sektor Rodzinny znajduje się na sektorach A06 i A07. Bilet ulgowy na sektor rodzinny przysługuje dzieciom do lat 15.
  • Dzieci do lat 3. ( roczniki: 2018, 2019, 2020) wchodzą na mecze za darmo (zajmując miejsca „na kolanach” opiekuna) na podstawie dokumentu potwierdzającego rok urodzenia dziecka.

* – ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną w kraju, pojemność stadionu może ulec zmianie.

CENNIK

 

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments