Transferowa karuzela, czyli co w trawie piszczy?

Torcidos  -  19 maja 2018 11:45
0
8309

Biorąc pod uwagę fakt, iż sezon się jeszcze nawet nie zakończył, to wokół Górnika w ostatnim czasie pojawiło się już naprawdę dużo spekulacji transferowych. Czas więc zrobić małe podsumowanie!

Totalną bzdurą okazał się temat Donalda Guerrier. W Zabrzu nie było tematu reprezentanta Haiti i nie będzie. Nic nie wskazuje także na to, żeby do Górnika miał trafić zawodnik Chrobrego Głogów, Mateusz Machaj.

Wiarygodne źródła dziennikarskie podawały, że Damian Kądzior na pewno zostanie piłkarzem Lecha. Okazuje się jednak, że dopóki 25-letni skrzydłowy nie złoży pod umową podpisu, dopóty nie można być niczego pewnym. Choć transfer do Poznania pozostaje najbardziej prawdopodobnym scenariuszem, to przy tak atrakcyjnej klauzuli nie można całkowicie wykluczyć, że nie pojawi się więcej chętnych. Tak czy inaczej meczem z Wisłą Damian pożegna się z Górnikiem.

Do Górnika może za to trafić inny Damian, a konkretniej Zbozień. Marcin Brosz widziałby w swoim zespole 29-letniego obrońcę, któremu po sezonie wygasa kontrakt z Arką Gdynia. Obaj panowie doskonale znają się z Piasta Gliwice, gdzie pracowali ze sobą przez półtora sezonu. Zimą jeszcze się wydawało, że prawy obrońca wyjedzie za granicę, a najpoważniejszym kierunkiem wydawała się Turcja. Teraz jednak spekulacje ucichły i nie pierwszy raz zabrzanie mogą wykorzystać sytuację, tym bardziej, że sam Zbozień podobno nie miałby nic przeciwko na ponowną współpracę z trenerem Broszem.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments