Tak się nie gra o utrzymanie, tak się nie gra w derbach

Luq  -  1 kwietnia 2023 11:11
9
6323

Rafał Janicki, który z powodu urazu przedwcześnie opuścił boisko w pomeczowym komentarzu nie krył gorzkich słów. Obrońca Górnika na gorąco oceniał spotkanie w Gliwicach.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

ble,ble,ble kuR….a mac Górnik grać a jak nie to wyRdalać !

Spokojnie – ten wyniki to prima aprillis. Górnik nie przegrał.

A przepraszam czy ten kopacz był na boisku i kto zaj..ał przy bramce

Chyba mój stary al nie jestem do końca pewien hah pozdrawiam 💪🤣🤣🤣

Ten spadek to będzie wybawienie klubu.rozwiazac kontrakty 3/4druzyny w tym rok liga juniorów znowu ma szansę na mistrzosta .zostawić paluszka Szcześniak ,Janickiego, Sokół,Wojtyszko,2 Japończyków,Rasaka,Do tego chłopaki z rezerw górnika ci najbardziej zdolni i grać w 1 lidze.zbudowac drużyne.przedewszystkim zagłosować
przeciw carycy ktora traktuje górnika jak bilet wyborczy a potem kolejne lata to Patilogia i wystawianie na ciągle pośmiewisko tak wspaniałego klubu.

Nic ująć, nic dodać, zgadzam się z kolegą, bo jak długo można patrzeć na patologię? Było trochę zrywów za Nawalki , potem za Brosza i to wszystko, wciaż się martwimy i to co roku, czy Górnik nasz spadnie, czy się utrzymie, to się już tak dlużej nie da i staje się już nudne i dramatyczne

Tak się już stało dawno, nie da się tego oglądać, ani kopaczy Górnika ani reprezentacji. Nie chodzi już nawet o to, że nie wygrywają ale o to, że z boiska wieje nudą. W godzinach wieczornych po 10 min. meczu zasypiam, w popołudniowych jako alternatywę mam na podorędziu gazetę lub książkę. Pozdrawiam kibiców.

Grać i charować… Górnik musi panować!!!
A tak na poważnie to co wy odpierdalacie??? Nasz klub to klub z tradycjami!!! A nie gwiazdorka… ludzie opamiętajcie się!!!

Od momentu powrotu do Ekstraklasy Górnik wciąż generuje ogromne starty:

  • Rok 2021: strata 10 482 298,97 zł,
  • Rok 2020: strata 7 165 738,78 zł,
  • Rok 2019: zysk 1 248 110,87 zł,
  • Rok 2018: zysk 3 515 016,17 zł,
  • Rok 2017: strata 13 150 349,90 zł.

Zysk jest tylko pozorny, bo miasto przeznacza na Górnika około czterech milionów złotych rocznie. Zsumowana strata z ostatnich lat wynosi według oficjalnych dokumentów 132 miliony złotych. Przez kilkanaście lat rządzenia miastem przepalono ogromne pieniądze. Zadłużenie stale rośnie i nie istnieje scenariusz, w którym kiedyś nie dopadnie ono Górnika.

Ale może do upadku klubu przyłoży rękę już inna władza?

za weszło.pl