Szymon Marciniak sędzią meczu Śląsk - Górnik

0
2659

Szymon Marciniak z Płocka będzie arbitrem czwartkowego meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Górnikiem Zabrze. Będzie to trzecie w tym sezonie spotkanie "Trójkolorowych", które poprowadzi. Dwa wcześniejsze zakończyły się porażkami zabrzan (Korona 2:4. Piast 0:2).

Przypominamy, że spotkanie Śląska z Górnikiem odbędzie się 25 kwietnia (czwartek), o godz. 20:30 we Wrocławiu

Źródło: pzpn.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy