Sześć lat minęło, jak jeden dzień…

Kibic  -  21 lutego 2019 19:12
0
2973

Miło nam zakomunikować, że dzisiaj mija dokładnie 6 lat działalności naszego serwisu!

To już sześć lat! Tyle czasu jesteśmy z Wami, dla Was! Cała nasza energia i pasja wkładana jest w to, abyście mieli jak najwięcej informacji o naszym ukochanym Górniku Zabrze. Staramy się być wszędzie tam gdzie dzieje się coś ważnego, a dotyczy Wielkiego Górnika, by przekazywać Wam zarówno te dobre jak i złe wiadomości.
Robimy wiele w kierunku rozwoju serwisu, ale jak w każdej dziedzinie i my napotykamy na różne przeciwności. Zdajemy sobie też sprawę, że wielu rzeczy nie jesteśmy w stanie zrealizować. Ograniczają nas życiowe sprawy, każdy z nas musi pogodzić prywatne obowiązki (rodzina, praca, szkoła itp.) z działalnością przy portalu, która jest naszym hobby, pasją.
Oczywiście nie ustrzegliśmy się w naszej pracy mniejszych i większych błędów, za które bardzo przepraszamy. Pomyłek jednak nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi! Dziękujemy za każdą opinię, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że one nas uczą i motywują do bycia lepszymi w tym co robimy. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, bo bez Was ten serwis by nie istniał.
Siłą i motywacją dla nas jesteście Wy i jak długo będziemy potrzebni kibicowskiej braci zabrzańskiego Górnika, tak długo będziemy oddawać kawałek swojego życia Roosevelta81.pl.

Słowa uznania należą się także każdej osobie, która poświęciła swój wolny czas w rozwijaniu strony.

Ze sportowymi i kibicowskimi pozdrowieniami
Redakcja Roosevelta81.pl
Z pasją dla Górnika!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments