Sprzedaż biletów na mecz z Zarią Bălți rozpocznie się 9 lipca

W.  -  26 czerwca 2018 20:40
0
5524


Doskonała gra zespołu zwieńczona czwartą lokatą w tabeli pozwoliła Górnikowi na powrót po 24 latach na europejskie areny, ku ogromnej radości wszystkich fanów 14-krotnego mistrza Polski. Niebawem przed nami prawdziwe piłkarskie święto, które z pewnością będzie cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem. Już 12 lipca w I rundzie kwalifikacji UEFA Ligi Europy zabrzanie podejmować będą na własnym stadionie mołdawską Zarię Bălți. Pojedynek rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00.

Trzy dni przed meczem, w poniedziałek 9 lipca rozpocznie się internetowa i stacjonarna sprzedaż biletów na rozgrywki o których w Zabrzu prawie zapomniano. Tym razem, ze względu na krótki okres sprzedaży wejściówek nie będzie obowiązywał 24-godzinny okres przedsprzedaży dla członków programu lojalnościowego „Trójkolorowi” – informuje klub.

Dość późny termin rozpoczęcia sprzedaży wiąże się bezpośrednio z trwającą aktualnie sprzedażą karnetów. Wcześniejsza dystrybucja biletów na mecz Ligi Europy wykluczyłaby ze sprzedaży karnetowej większość miejsc na stadionie, stąd władze klubu postanowiły poczekać, dając pierwszeństwo kibicom w zakupie karnetów. Warto dodać, że mecz ten należy do kategorii TOP i obowiązuje na niego zamieszczony poniżej cennik:
Sprzedaż internetowa biletów obowiązywać będzie od 9 lipca za pośrednictwem portalu: www.bilety.arenazabrze.pl , punkty stacjonarne w których można będzie zakupić bilet oraz godziny ich otwarcia wyszczególnione zostały poniżej. Godziny otwarcia kas w kolejnych dniach uzależnione będą od zainteresowania sprzedażą.

• SKLEP KIBICA – czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 14:00;
• GALERIA ZABRZE – czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00;
• BIURO PODRÓŻY BRENDAN – czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 17:30;
• KASA NIEBIESKA – czynna 9 lipca (poniedziałek) w godzinach 15:00 – 20:00.

Źródło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments