Sparing: Górnik Zabrze – Hapoel Beer Szewa 0:3

Kaszpir  -  7 lipca 2021 13:57
3
4067

W środowym sparingu piłkarze Górnika Zabrze zmierzyli się z izraelskim zespołem Hapoel Beer Szewa. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną Hapoelu, a losy meczu zostały rozstrzygnięte po przerwie. Wówczas to, Izraelczycy zdobyli trze bramki. Była to druga porażka „Trójkolorowych” w dotychczas rozegranych meczach kontrolnych.

Górnik Zabrze – Hapoel Beer Szewa 0:3 (0:0)

0:1 – Ansah, 46′
0:2 – Ansah, 53′
0:3 – Kędziora, 61′ (s)

Górnik: Bielica – Pawłowski, Evangelou, Kędziora, Michalski, Hrosu, Dziedzic, Kubica, Krawczyk, Korbecki, Kiklaisz
Ponadto grali: Neugebauer – Ściślak, Baranowicz, Baidoo, Hajda, Sobczyk, Wojtuszek, Paluszek
Trener: Jan Urban

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Przecież oni przegrali np.z..Resowia1-2 nie tak dawno…wstyd za wynik!Kompromitacja!

Problem w tym że ty sie na piłce nie znosz 😀 😀 Od zawsze uważałem że internet to dobro z dla ludzi z którym powinno się należycie obchodzić, a dla niektórych powinien być zablokowany. Ty się właśnie zaliczasz do tego małego lecz elitarnego grona osób którym internet powinno się DOŻYWOTNO wyłączyć i zablokować. Chłopie robisz z siebie błazna, nie widzisz tego że wszyscy cie mają po dziurki w nosie. Piszesz co ci ślina na język przyniesie bez przemyślenia – no chyba że myślisz to pardon to by wiele tłumaczyło.
Piszesz też na wielkim portalu informacyjnym ogólnopolskim zaczynąjącym się na literę I , pisząc tam pokazujesz całej Polsce że kibice Górnika to są chyba jakieś ułomy, więc radza ci dobrze pozamykej się wszystkie okna, wyłącz internet, radio, tv i wroź się głowa do zamrażarki żebyś ochłoną ! Ciebie się już czytać nie do !!!!

No fajnie już wiadomo co myślisz o internecie a teraz napisz co myślisz o obecnej sytuacji Górnika w kontekście transferów i zbliżającym się nowym sezonie bo rozumiem że piłce sie znosz.