Socios Górnik z Lukasem Podolskim i sponsorami wspiera młodzież!

Kibic  -  22 sierpnia 2022 15:14
0
2959

Razem dla Górnika jest to hasło przewodnie od początku powstania Stowarzyszenia, a słysząc Górnik nie wolno zapominać o Akademii, która dzięki pracy Łukasza Milika, pracowników Akademii, sponsorów ciągle się rozwija. Akademia po przyjściu Lukasa Podolskiego do Górnika może liczyć na jego jeszcze większe wsparcie, bez jego pomocy zakup autokaru nie byłby możliwy. Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszej gwiazdy.

Jako Stowarzyszenie nieco odeszliśmy od dotychczasowej formy współpracy. Nie kupowaliśmy strojów czy piłek, na treningi przyszłych gwiazd zabrzańskiego klubu nie trafi też żaden inny trwały sprzęt w postaci chociażby bramek, jak to miało miejsce w poprzednich latach. Zarząd Stowarzyszenia Socios Górnik przekazał więc 50 000 złotych z składek członków Socios na zakup nowego autokaru dla Akademii.

Akademia Piłkarska Górnika Zabrze – życzymy Wam, żeby Wasz nowy nabytek przywoził razem z Wami do Zabrza nie tylko zwycięstwa, ale również doświadczenie, które kiedyś zaprocentuje w tabeli PKO Ekstraklasa!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołożyć do tego zakupu własną cegiełkę. Nie byłoby tego bez Was – najlepszych kibiców na świecie.

Wszystkich chętnych kibiców zachęcamy do zapisania się do Stowarzyszenia przez naszą stronę internetową www.sociosgornik.org

Jak udało się zdobyć autokar przedstawia film udostępniony przez Akademię Górnika Zabrze: https://www.facebook.com/AkademiaGornika/videos/796458954826908

Źródło: sociosgornik.org
Foto: sociosgornik.org

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments