Socios Górnik pomaga klubowi, nabywając wirtualne bilety na mecz z Legią

W.  -  2 kwietnia 2020 16:39
0
2641

Stowarzyszenie Socios Górnik od lat wspiera i promuje nasz klub, zrzeszając w swych szeregach ponad tysiąc wiernych sympatyków czternastokrotnego mistrza Polski, którym los i dobro zabrzańskiego klubu nie są obojętne. Także w dobie walki z pandemią koronawirusa członkowie kibicowskiej grupy podejmują kolejne pomocowe działania na rzecz Górnika, mające wesprzeć klub w jego bieżącej działalności.

Tym razem Zarząd Socios Górnik podjął decyzję o wykupieniu konkretnej puli biletów na wirtualny mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a Legią Warszawa, o którym wspominaliśmy we wczorajszym artykule poświęconym sprzedaży wirtualnych wejściówek. W sumie Stowarzyszenie pozyskało 651 biletów na sektor B07, za łączną kwotę 19 530 złotych, które zasilą klubowe konto. Oprócz realnie udzielonej pomocy w medialnym apelu Sociosi proszą wszystkich fanów Górnika o nieustanne wsparcie tejże inicjatywy. Poniżej przedstawiamy pełną treść komunikatu wystosowanego przez naszą kibicowską brać.

Ponadto informujemy, że do akcji dołączył także Klub Kibica Niepełnosprawnego, który wykupił 50 sztuk biletów za sumę 750 złotych, które uregulowane zostaną przez Socios Górnik ze środków zebranych podczas ostatniej imprezy rocznicowej. Jak przekonują w mediach społecznościowych przedstawiciele KKN-u, w tak trudnej sytuacji istotny jest każdy grosz, dlatego nie zastanawiajmy się nawet przez chwilę i już dzisiaj rezerwujmy  bilety na to szczególne wydarzenie.

DRODZY KIBICE GÓRNIKA ZABRZE!

Zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji za chwilę może znaleźć się Klub z powodu braku możliwości rozgrywania spotkań ze względu na koronawirusa.

Od początku powstania Stowarzyszenia Socios Górnik zawsze martwiliśmy się o los Górnika Zabrze i wspieraliśmy klub w rożnych formach poprzez akcję kupna sprzętu dla młodych piłkarzy, działania profrekwencyjne czy dbanie o historię i legendy Klubu.

Odpowiadamy na akcję klubu, o której kibice dopytywali na naszym forum czy mediach społecznościowych i wskazywali jako jeden z pomysłów wsparcia klubu. Popieramy pomysł wirtualnego meczu i prosimy wszystkich kibiców o dołączenie się do akcji wsparcia ukochanego Górnika.

Popieramy pomysł wirtualnego meczu i prosimy wszystkich kibiców o dołączenie się do akcji wsparcia ukochanego Górnika.

Ponadto pragniemy poinformować, że zamówione vouchery zostaną wykorzystane jeśli mecz dojdzie do skutku. W pierwszej kolejności zostaną przekazane członkom naszego stowarzyszenia, którzy mają opłacone 100% składek – jeśli jeszcze pozostaną wejściówki do rozdysponowania, wówczas obdarujemy wybrany Dom Dziecka lub fundacje wspierające potrzebujące dzieci.

RAZEM DLA GÓRNIKA!

Źródło: Roosevelta81.pl/Socios Górnik
Foto: Górnik Zabrze/Socios Górnik/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments