Trwa sprzedaż wirtualnych biletów na mecz z Legią Warszawa

W.  -  1 kwietnia 2020 19:39
0
3007

Niedawno informowaliśmy naszych czytelników o ciekawych inicjatywach, które pojawiają się wśród wielu społeczności kibicowskich w naszym kraju. Na ogromne słowa uznania zasługuje postawa kibiców, w tym także sympatyków Górnika Zabrze, którzy mobilizują się i solidarnie wspomagają swe ukochane kluby w tych jakże trudnych dla nich czasach.

Jedna z proponowanych form wsparcia spotkała się z aprobatą działaczy zabrzańskiego Górnika, którzy w odzewie na pomoc oferowaną przez swych sympatyków uruchomili dystrybucję wirtualnych biletów, na wirtualny klasyk pomiędzy Górnikiem Zabrze i Legią Warszawa. Planowo spotkanie obu drużyn miało odbyć się w ramach 30. serii spotkań, kończącej zasadniczą fazę rozgrywek PKO Ekstraklasy. Niestety z wiadomych względów  szlagierowy mecz, który mógł zgromadzić przy Roosevelta nawet komplet publiczności, nie zostanie rozegrany w pierwotnym terminie (11 kwietnia, godzina 18:00).

Zabrzański klub na tę okoliczność przygotował jednak pewien wariant, w postaci wirtualnej wejściówki, która niesie Górnikowi całkiem realną pomoc. Jak czytamy na stronie oficjalnej klubu: – Mecz z Legią miał odbyć się w okresie Świąt Wielkanocnych. Wiemy, że w zaplanowanym terminie się nie odbędzie. Dlatego mecz nazwaliśmy wirtualnym. Cały czas mamy jednak nadzieję, że do grania uda się jeszcze w najbliższych miesiącach wrócić. Jeśli tak będzie, to wirtualne bilety zachowają ważność na mecz w nowym, późniejszym terminie w tym sezonie. Co ważne, pomimo że mecz z Legią jest meczem TOP, to w wirtualnej sprzedaży oferowane są w cenach meczu kategorii STANDARD.

W momencie publikacji tego artykułu kibice biało-niebiesko-czerwonych nabyli 352 wirtualne wejściówki, liczymy, jednak że z każdym kolejnym dniem liczba ta będzie wzrastać, aż wreszcie w sobotę 11 kwietnia osiągnie imponujący wynik, którym będziemy mogli pochwalić się, przy okazji tego prawdziwego piłkarskiego święta, które zawsze cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem.

Przypominamy jednocześnie, że dystrybucja wirtualnych wejściówek odbywa się wyłącznie przy pomocy znanego nam, zaufanego serwisu internetowego, z którego regularnie korzystamy, nabywając bilety na domowe spotkania Górnika. Gorąco zachęcamy do zakupu wirtualnych biletów na jedyny w swym rodzaju pojedynek, który zawsze zarówno wśród piłkarzy, jak i kibiców budził szczególne emocje, a dzisiaj jeszcze mocniej może pomóc naszemu klubowi, który podobnie jak inne drużyny zmaga się z ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19. Zachęcamy ponadto do udostępniania tego materiału swym znajomym, tak aby informacja dotarła do możliwie największego grona osób, którym los i dobro Górnika nie były i nigdy nie będą obojętne.

Źrodło: Roosevelta81.pl/Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments