Słowo to słowo, czyli poznańskie rogale dla Poldiego

Kibic  -  23 maja 2023 16:25
6
4074

W minioną sobotę Górnik Zabrze po bardzo emocjonującym meczu pokonał Pogoń Szczecin 2:1. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w doliczonym czasie gry Lukas Podolski. Kilkadziesiąt godzin później, mistrz świata z 2014 roku podesłał do Poznania pewną wiadomość. Oczywiście nieprzypadkowo adresatem był Lech, bo to przecież „Kolejorz” rywalizuje o podium z Pogonią Szczecin.

Najpierw w sm, podziękował oficjalny profil klubu. Natomiast we wtorek do Zabrza nadeszła paczka przesłana przez kibiców Lecha. 

Dzień dobry kibice Lecha. Dziękuję za rogale, fajny prezent. Słowo to słowo. Powodzenia i do zobaczenia w nowym sezonie. – tak podziękował Lukas Podolski poznańskim kibicom.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Lukas Podolski sm/ Kolejowyklub sm/ Górnik Zabrze sm
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czemu nie możemy mieć zgody z Lechem? Fajny klub, fajni kibice, bylby kto wkonch w ekstraklasie a nie po niższych ludziach… ale to pewnie marzenia

Od 2015 r. kiedy Górnik przegrał z Lechem 6:1 przypieczątowując mistrzostwo dla Lecha coś się faktycznie zaczęło dziać, choć brak oficjalnych info o zgodzie. Jednak sympatia jest widoczna od tamtego czasu szczególnie po obu stronach

przeciwko Varszawie dobrze byłoby mieć silną zgodę

Arka Gdynia-temu

Prosty temat, Lech ma zgodę z Craxą a cracovia z Tychami 😉

Była zgoda